ZAMÓW MASŁO SHEA

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące afrykańskich kosmetyków (ale i nie tylko) proszę śmiało pisać na mój adres e-mail: h a o @ o 2 . p l lub zadzwonić pod numer 502 286 952 (jeśli numer jest „poza zasięgiem” to znaczy, że jestem w Afryce.)

Państwa wsparcie, ciepłe słowa, pozytywne opinie oraz zapotrzebowanie (!) zmotywowało mnie i małżonkę do założenia działalności i skupieniu się na sprowadzaniu naturalnych afrykańskich kosmetyków w większej ilości.

Zamów tutaj: www.duafe.eu/sklep
Nie trzeba się rejestrować, logować, formularzy zamówień jest maksymalnie prosty).

 

Zapraszam również do zapisania się do newslettera (na dole po prawej stronie). Będę informować o różnych ciekawostkach kosmetycznych nie tylko dotyczących Afryki, oraz o tym, co przywiozłem i przywiozę.

Otrzymuję od Państwa masę motywujących wiadomości i mnóstwo zamówień. Na wszystkie odpowiadam, niestety czasem nie od razu, ponieważ nie korzystam z komputera codziennie. Z góry zatem przepraszam za ewentualną zwłokę i proszę o cierpliwość, jeśli nie odpiszę dzisiaj czy jutro.

Ofertę traktuję jako „ofertę grzecznościową” skierowaną do osób, które naprawdę są zainteresowane zdrowym trybem życia i korzystaniem z naturalnych dobrodziejstw natury, tak jak i ja. Ilość Masła Shea jest niestety ograniczona, ale w Polsce jestem średnio co pół roku i staram się przywozić wystarczającą ilość. Masło zachowuję w swojej niezmienionej, organicznej formie. Nie wykonuję żadnych modyfikacji na samym produkcie. Jedynie mechanicznie (na zimno) rozdzielam go, ważę i pakuję tylko do szklanych lub ceramicznych słoiczków. Następnie zaklejam plombą i wysyłam. Masło przechowuję w chłodnym miejscu bez dostępu światła.

Jeśli jest Pani/Pan zainteresowana/y naturalnymi kosmetykami, serdecznie zapraszam do napisania do mnie. Z olbrzymią przyjemnością koresponduję z wieloma osobami, które zakupiły już wcześniej któreś z naszych produktów.

A skąd wzięła się nazwa „duafe”? Przeczytaj na naszej stronie firmowej:

Wszystkim dziękujemy za miłe słowa, zaufanie i serdecznie pozdrawiamy czasem z Polski, czasem z Afryki 🙂

Ciekawe? Koniecznie podziel się z innymi - warto promować zdrowy tryb życia!