- ZAMÓW MASŁO SHEA -

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące afrykańskich kosmetyków (ale i nie tylko) proszę śmiało pisać na mój adres e-mail: h a o @ o 2 . p l lub zadzwonić pod numer 502 286 952 (jeśli numer jest „poza zasięgiem” to znaczy, że jestem w Afryce.)

Państwa wsparcie, ciepłe słowa, pozytywne opinie oraz zapotrzebowanie (!) zmotywowało mnie i małżonkę do założenia działalności i skupieniu się na sprowadzaniu naturalnych afrykańskich kosmetyków w większej ilości. Sprzedajemy je pod marką DUAFE.

Skąd wzięła się taka nazwa? Przeczytaj na naszej stronie:

www.duafe.eu

W kwestii zamówień, proszę korzystać z formularzyka tutaj: www.duafe.eu/sklep (nie trzeba się rejestrować, logować, formularzyk jest maksymalnie prosty. Numer telefonu nie jest obowiązkowy, ale w razie niedomówienia najszybciej będę mógł się z Państwem skontaktować. Jeden słoiczek wraz z wysyłką kosztuje 41 złotych. Przy większych zamówieniach oczywiście wychodzi taniej. Dokładne ceny, automatycznie się przeliczające w zależności od zamówienia, znajduj się na stronie sklepu.

100g_szklo_big

Zapraszam również do zapisania się do newslettera (na dole po prawej stronie). Będę informować o różnych ciekawostkach kosmetycznych i nie tylko dotyczących Afryki, oraz o tym co przywiozłem i przywiozę.

Otrzymuję od Państwa masę motywujących wiadomości i mnóstwo zamówień. Na wszystkie odpowiadam, niestety czasem nie od razu, ponieważ nie korzystam z komputera codziennie. Z góry zatem przepraszam za ewentualną zwłokę i proszę o cierpliwość, jeśli nie odpiszę dzisiaj czy jutro.
Ofertę traktuję jako „ofertę grzecznościową” skierowaną do osób, które naprawdę są zainteresowane zdrowym trybem życia i korzystaniem z naturalnych dobrodziejstw natury, tak jak i ja. Ilość Masła Shea jest niestety ograniczona, ale w Polsce jestem średnio co pół roku i staram się przywozić wystarczającą ilość (w trakcie mojej nieobecności Masło Shea jest oczywiście również dostępne). Masło zachowuję w swojej niezmienionej, organicznej formie. Nie wykonuję żadnych modyfikacji na samym produkcie, masła nie przetapiam/nie rozlewam. Jedynie rozbijam je mechanicznie (na zimno!), ważę i pakuję do odpowiednich słoiczków. Następnie zaklejam plombą i wysyłam. Masło przechowuję w chłodnym miejscu bez dostępu światła.

Jeśli jest Pani/Pan zainteresowana/y naturalnymi kosmetykami, serdecznie zapraszam do napisania do mnie. Z olbrzymią przyjemnością koresponduję z wieloma osobami, które zakupiły już wcześniej masło lub zamówiło sobie z kolejnej dostawy.

Wszystkim dziękujemy za miłe słowa, zaufanie i serdecznie pozdrawiamy czasem z Polski, czasem z Afryki :)

Komentarze są wyłaczone

Wszystkie materiały: teksty i zdjęcia zostały wykonane przeze mnie i są tylko i wyłącznie moją własnością. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie bez opłacenia szalonych tantiem zabronione.