Współpraca: blogi i spotkania

Ciekawe? Podziel się z innymi - warto promować zdrowy tryb życia!

Jeśli prowadzisz bloga kosmetycznego lub organizujesz spotkanie fanek kosmetyków, chętnie nawiążę współpracę.

Dla blogerek (również prowadzących fanpage na facebooku):

W zamian za recenzję produktu na Twoim blogu oraz linkiem do strony, otrzymasz słoiczek 40 gramowy z wybranym przez siebie masłem oraz małe czarne mydełko (próbkę). Skontaktuj się z nami, prześlij adres swojego bloga, i wybierz rewelacyjne masełko kosmetyczne, które chciałabyś przetestować (produkty można zobaczyć na www.duafe.eu/sklep – z wyjątkiem masła kombo).
Zastrzegamy sobie prawo do odmówienia współpracy, jeśli blog jest nowy, jeśli ma mało odwiedzin lub znikomą ilość fanów.

Dla organizatorek spotkań:

Przygotowane mamy zestawy zawierające każde z dostępnych maseł (oprócz masła kombo) 40 gram, kilka małych kostek czarnego mydła oraz małe próbki w formie mini-słoiczka/pomadki + materiały promocyjne. Do tego również kupony zniżkowe na zakupy i/lub bony pokrywające część zakupów.
W zamian prosimy o przesłanie nam zdjęcia z widocznym naszym plakatem (może być np. na ścianie, lub po prostu trzymanym) wraz z opisem spotkania. Liczymy również, że na stronach uczestniczek znajdzie się miejsce na link do naszej strony czy też sklepu.
Jeśli zobowiązują się Państwo do rzetelnego zamieszczenia linków zwrotnych na stronach każdej z uczestniczek, chociaż po jednym zdjęciu produktu (ważne: z opisem*) to tym więcej z przyjemnością wyślemy na spotkanie 🙂

* chodzi o zamieszczenie zdjęcia z tytułem. Kod takiego zdjęcia wygląda tak:
<img src="..." alt="maslo shea Duafe">
Tytuł można również wpisać w odpowiednim okienku np. w WordPressie.

Dla osób prowadzących fanpage na Facebooku:

Jeśli posiadasz liczbę polubień w okolicach tysiąca lub więcej i chcesz zorganizować konkurs, prześlemy pełnowartościowy produkt. W zamian prosimy o:

  • „podzielenie się” wybraną przez sobie podstroną na naszej stronie (wystarczy kliknąć na odpowiedni guzik pod wybranym artykułem)
  • wyszczególnienie informacji o tym, że nagrodę sponsoruje…. wraz z linkiem do strony i sklepu.

 

… więcej informacji wkrótce – strona w budowie.

Ciekawe? Podziel się z innymi - warto promować zdrowy tryb życia!