ZAMÓW BEZPOŚREDNIO

Ciekawe? Podziel się z innymi - warto promować zdrowy tryb życia!

Otrzymuję od Państwa masę motywujących wiadomości i mnóstwo zamówień. Na wszystkie odpowiadam, niestety czasem nie od razu, ponieważ nie korzystam z komputera codziennie. Z góry zatem przepraszam za ewentualną zwłokę i proszę o cierpliwość, jeśli nie odpiszę tego samego dnia.

Ofertę traktuję jako „ofertę grzecznościową” skierowaną do osób, które naprawdę są zainteresowane zdrowym trybem życia i korzystaniem z naturalnych dobrodziejstw natury, tak jak i ja. W Polsce jestem średnio co pół roku ale również wysyłam produkty bezpośrednio z Ghany. Wszystkie produkty można również zakupić w polskich dystrybucjach – wejdź tutaj.

Masło zachowuję w swojej niezmienionej, organicznej formie. Nie wykonuję żadnych modyfikacji na samym produkcie. Jedynie mechanicznie (na zimno) konfekcjonujemy je do szklanych słoiczków. Masło przechowuję w chłodnym miejscu bez dostępu światła. Przywożę nową partię co każdy sezon wegetatywny – nie ma już świeższego masła na rynku.

Jeśli jest Pani/Pan zainteresowana/y naturalnymi kosmetykami, serdecznie zapraszam do napisania do mnie. Z olbrzymią przyjemnością koresponduję z wieloma osobami, które zakupiły już wcześniej któreś z naszych produktów.

Zarówno masło shea, mydła afrykańskie oraz oleje kosmetyczne można zamówić bezpośrednio u mnie. Proszę tylko o kontakt w celu ustalenia cen i realizacji wysyłki:

  • mail: h a o @ o 2 . p l (w tytule bardzo proszę wpisać frazę masło/shea aby wiadomość nie została sklasyfikowana jako spam)
  • tel. polski: +4 8  5 0 2  2 8 6  9 5 2  (jeśli numer jest „poza zasięgiem” jestem prawdopodobnie w Ghanie)
  • tel. do Ghany: +2 3 3   2 6   7 2 1   7 0 2 1
  • WhatsApp: +4 8  5 0 2  2 8 6  9 5 2
  • Viber: +4 8  5 0 2  2 8 6  9 5 2
Z przyjemnością odpowiem również na pytania dotyczące afrykańskich kosmetyków i Ghany.

Zapraszam również do zapisania się do newslettera. Będę informować o różnych ciekawostkach kosmetycznych nie tylko dotyczących Afryki, oraz o tym, co przywiozłem i przywiozę.


Otrzymuję od Państwa mnóstwo motywujących wiadomości i zamówień. Na wszystkie odpowiadam, niestety czasem nie od razu, ponieważ nie korzystam z komputera codziennie. Z góry zatem przepraszam za ewentualną zwłokę i proszę o cierpliwość, jeśli nie odpiszę dzisiaj czy jutro.

Masło shea białe

Najpopularniejsze masło shea, o kolorze zbliżonym do białego i delikatnym zapachu. Masło tradycyjnie ekstraktownie za pomocą wody, surowe, nieprzetapiane, świeże. W pełni organiczne. Jakość Grade A Extra Filtered

Masło shea żółte

Masło shea z dodatkiem wyciągu z korzenia Borututu o ciekawym zapachu - nieco mocniejszym i bardziej woskowym. Masło tradycyjnie ekstraktownie za pomocą wody, surowe, nieprzetapiane, świeże. W pełni organiczne. Jakość Grade A.

Masło shea białe z olejkiem z trawy cytrynowej

Masło shea z dodatkiem olejku eterycznego z bardzo popularnego w Ghanie zioła. O zapachu złamanym cytrynową nutą. Masło tradycyjnie ekstraktownie za pomocą wody, surowe, nieprzetapiane, świeże. W pełni organiczne.

Masło kakaowe z dodatkiem masła shea

Olej z baobabu afrykańskiego (baobabu właściwego)

Olej Neem (z afrykańskiej odmiany Miodli Indyjskiej)

Czarne mydło "Alata Samina"

Naturalne i organiczne mydło afrykańskie długo-warzone wyłącznie z orzechów i owoców. Hipoalergiczne, mocne, głęboko oczyszczające do całego ciała.

Mydło afrykańskie Neem

Olej, liście i sok neem. Mocno antybakteryjne, antygrzybiczne.

Mydło afrykańskie aloes i baobab

Świeży miąższ z aloesu i olej z baobabu. Łagodzące podrażnienia i do skóry wrażliwej.

Mydło afrykańskie palmowe

Mydło o olbrzymiej zawartości witamy A. Z oleju Palmy Czerwonej ze zrównoważonego rolnictwa (z farm w Ghanie nie wyrębujących lasów jak w Azji czy Amazonii).

Mydło afrykańskie papaja

Na bazie świeżego miąższu i soku z papaji. Witaminizujące, rozjaśniające. Pajaja używana jest do rozjaśniania murzyńskiej cery.

Mydło afrykańskie węgiel aktywny z kokosa

Węgiel aktywny z kokosa, olej neem, masło shea. Detoksykacyjne, antybakteryjne, na nieświeży zapach.

Mydło paprykowe

Bogate w witaminy i minerały.

Mydło shea

Wyjątkowo aksamitne, kremowe o orzeźwiającym zapachu. Masło shea wykazuje mały stopień zmydlania, a więc mydło zawiera wiele wartości masła shea.

Mydło kakaowo-kawowe

Bogate w minerały i witaminy pochodzące z wywaru z ghańskiej robusty i z najsłodszego na świecie kakao z Ghany.

Ciekawe? Podziel się z innymi - warto promować zdrowy tryb życia!